17-10 ♦ KOLEJNA ZBIÓRKA ODPADÓW

Często w okresie jesienno-zimowym wiele osób ulega pokusie pozbycia się śmieci paląc je w piecach domowych.


więcej>>
13-10 ♦ Zapraszamy na kolejne prezentacje „Sądeczanki"
Wójt Gminy Łososina Dolna wraz z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad w Krakowie zapraszają mieszkańców na spotkanie - konsultacje, podczas których Firma projektowa CH2M przedstawi skory...
więcej>>
12-10 ♦ Dzień Edukacji Narodowej

Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania i działania. 


więcej>>
11-10 ♦ Bal Jesienny w Przedszkolu "Bajkowa Kraina"

9.10.2017r. w Domu Weselnym „Pod Justem” odbył się Bal Jesienny organizowany przez przedszkole „Bajkowa Kraina” w Łososinie Dolnej, na którym uczestnicy balu mieli zaszczyt gościć wysokiej klasy artystę – muzyka, gwiazdę Disco Polo – KORDIANA.


więcej>>
11-10 ♦ Tęgoborze: Sprawdź swój nowy adres!

Od dzisiaj dla mieszkańców Tęgoborzy ruszyła możliwość sprawdzenia przez internet  jaki nowy adres będą mieli od 1 stycznia 2018 roku.


więcej>>
10-10 ♦ Wasze głosy są ważne!

Przypominamy, że do 13 października 2017 r.  można głosować na zadania zgłoszone przez Centrum Kultury, które zakwalifikowały się do II edycji Budżetu Obywatelskiego.


więcej>>
10-10 ♦ Nieodpłatna pomoc prawna

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości „Consilium” z siedzibą w Krakowie ma przyjemność poinformować, że Powiat Nowosądecki został objęty programem nieodpłatnej pomocy prawnej.


więcej>>


     

         


Kontakt | Ważne telefony | Godziny pracy | Mapa serwisu