2017-12-11     Biny, Damazego, Waldemara        

7 grudnia 2017 r. (czwartek) kolejna zbiórka śmieci. 


Minął  kolejny miesiąc realizacji prac wykończeniowych przez firmę PROFES na zadaniu pn: „Budowa Szkoły Podstawowej w Rąbkowej”.  


W dniach 29 i 30 października odbyły się spotkania z mieszkańcami gminy dotyczące korytarza przebiegu drogi tzn. "Sądeczanki"Zakończono prace przy budowie chodnika w pobliżu lotniska w Łososinie Dolnej. Inwestycja została w całości sfinansowana z budżetu Powiatu Nowosądeckiego.


Trwają intensywne prace przy kontynuacji budowy sieci wodociągowej w ramach środków pozyskanych z funduszy unijnych.


W okresie od  marca do  listopada  2017 roku  uczniowie  szkół podstawowych z terenu Gminy Łososina Dolna mogli realizować zajęcia nauki pływania na basenie Pływalni Limanowskiej w ramach projektu pn. „Już pływam”.


W czwartek 23.11.2017 w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Łososinie Dolnej odbył się „I Kiermasz Jesienny – Zdrowie wprost ze spiżarni…”.


Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna zaprasza do zapisów na zajęcia ruchowo-rytmiczne "Tańczące Brzdące".


W dniu 23 listopada 2017 r. Starosta nowosądecki Marek Pławiak, w ramach obchodzonego Dnia Kultury i Sportu, nagrodził wyróżniających się działaczy i animatorów kultury.


Organizatorzy składają serdeczne podziękowania dla wszystkich osób zaangażowanych w realizację tego ogromnego wydarzenia. 


[1] 2 [3] [4] [5]

Kontakt | Ważne telefony | Godziny pracy | Mapa serwisu
[IAP:69:STATS:0]