2017-06-27     Cypriana, Emanueli, Władysława     "Uśmiech to bodaj najkrótsza droga do drugiego człowieka". Henry Saka    

Odstąpienie od przeprowadzenia strategicznej oceny oddziaływania na środowisko dla dokumentu „Plan Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Łososina Dolna 2017 - 2020”.


Młodzież z naszej gminy miała okazję uczestniczyć w wyjeździe studyjnym do Krakowa zorganizowanym w ramach projektu „Fabryka Kreatywności – warsztaty manualne” współfinansowanego przez Program Równać Szansę.


Zarząd Stowarzyszenia "Na Śliwkowym Szlaku" zaprasza na Zwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia "Na Śliwkowym Szlaku".


Zapraszamy na festyn rodzinny pn. "Wakacyjne lato", który odbędzie się 24 czerwca /sobota/ na placu  przy Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dola, rozpoczęcie o godz. 16:00.Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pn. „Moja gmina na pocztówce”.


Spotkania artystyczne, różnego rodzaju warsztaty, konkursy i ciekawe zajęcia - to letnie propozycje Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna.


Na Orliku w Tęgoborzy tradycyjnie odbył się sportowy Dzień Dziecka dla wszystkich dzieci z terenu Gminy Łososina Dolna.Bieg po pisankę wpisał się już w tradycyjny coroczny harmonogram wydarzeń, które odbywają się w Łękach.


Zapraszamy wszystkie osoby starsze z Gminy Łososina Dolna na spotkanie, które odbędzie się w środę 21 czerwca 2017 r. o godz. 17:00 w Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna.


Na ulicach i osiedlach naszej gminy można spotkać charakterystyczne, beżowe kontenery z dobrze znanym logo Polskiego Czerwonego Krzyża. Nie każdy ma świadomość, że służą nam wszystkim. W jaki sposób ? Jest ich kilka.[1] 2 [3] [4] [5]

Kontakt | Ważne telefony | Godziny pracy | Mapa serwisu
[IAP:69:STATS:0]