2017-08-21     Franciszka, Kazimiery, Ruty     "Nie otrzymujemy krótkiego życia, lecz je takim czynimy. Nie brakuje nam czasu, lecz trwonimy go." - Seneka    

Celem konkursu organizowanego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie jest nagrodzenie podmiotów, które dbają o wysoką jakość produktów i usług, a przy tym z sukcesem łączą działalność ekonomiczną z realizacją ważnych celów społecznych.


o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Łososina Dolna.W dniach od 1 do 31 sierpnia 2017 roku należy złożyć odpowiedni wniosek do Wójta Gminy Łososina Dolna wraz z fakturami VAT potwierdzającymi zakup oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej.


Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie podaje, że temperatura w dniach od 31 lipca do 6 sierpnia br. może przekroczyć 35 stopni a lokalnie może nawet osiągnąć 38 stopni! Tak wysokie temperatury stają się niebezpieczne dla naszego życia i zdrowia. Aktualnie obowiązuje trzeci stopień zagrożenia upałami w województwie małopolskim.


Wakacje zagościły na dobre w Centrum Kultury, dzieci, młodzież i dorośli korzystają ze wszystkich atrakcji, które przygotowaliśmy z myślą o was.


Sołtys wsi Tęgoborze zwołuje Zebranie Wiejskie.Niedzielne popołudnie, piękna pogoda, regionalna muzyka, taniec i śpiew, rozbrzmiewały podczas „Tęgoborskiego Spotkania z Folklorem”.


Turniej Brydża Sportowego na stałe wpisał się w harmonogram działań Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna.


Za nami I półrocze 2017 roku, w porównaniu z tym samym okresem roku 2016, zebraliśmy o 13 ton mniej śmieci zmieszanych niż w 2016 roku, natomiast plastiku zebraliśmy o 7 ton więcej.


Cykliczne spotkania Stowarzyszenia Kół Gospodyń Wiejskich z Łososiny Dolnej stały się już tradycją.


[1] [2] 3 [4] [5] [6]

Kontakt | Ważne telefony | Godziny pracy | Mapa serwisu
[IAP:69:STATS:0]