2017-10-19     Michaliny, Michała, Piotra     "Bogactwo w radości nie zależy od sakiewki, lecz od serca" - Jeremias Gotthelf    

W dniach 8-9 września 2017 r. w hotelu Litwiński w Tęgoborzy odbyła się konferencja pn.: „Bezpieczeństwo w transporcie drogowym - sytuacja polskiego transportu w świetle nowych i projektowanych regulacji prawnych w Unii Europejskiej”.


w sprawie wykazu nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w drodze przetargów pisemnych nieograniczonych.


W dniu 09.09.2017 r. na Orliku w Tęgoborzy miało miejsce wydarzenie, które odbywało się równocześnie na wszystkich orlikach w Polsce, był to Narodowy Dzień Sportu.


W piątek 08.09.2017 r. w Szkole Podstawowej im. mjra pil. Jerzego Iszkowskiego z oddziałami gimnazjalnymi w Tęgoborzy odbyła się kolejna edycja akcji Narodowego Czytania pod patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy.


SZLACHETNA PACZKA łączy tych, którzy mają otwarte serca i chcą mądrze pomagać. Tylko w 2016r. wartość materialna pomocy przekazanej rodzinom z terenu gminy Łososina Dolna i Iwkowa wyniosła ponad 33 000 zł!


Automobilklub Krakowski w dniach 7-9 września 2017r. organizuje 6 Rajd Polski Historyczny - FIA Trophy for Historic Regularity Rallies ( Mistrzostwa Europy) .


dot. udzielenia pomocy dla producentów drzew i krzewów owocowych oraz truskawek, którzy zostali poszkodowani w wyniku wiosennych przymrozków 2017 r.


Dnia 30.08.2017 roku po dwumiesięcznych rozgrywkach i rozegraniu kilku dziesięciu meczy zakończył się II Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy Łososina Dolna.


Wczoraj po raz pierwszy w naszej gminie odbyło się Łososińskie Święto Plonów, święto naszych rolników, sadowników, święto tradycji, podczas którego dziękowaliśmy Bogu za otrzymane plony i prosiliśmy o urodzaje na przyszły rok.


Nawet przedszkolak to wie, że śmieci do kosza wyrzuca się !!!


[1] [2] [3] 4 [5] [6] [7]

Kontakt | Ważne telefony | Godziny pracy | Mapa serwisu
[IAP:69:STATS:0]