2018-02-19     Bettiny, Konrada, Mirosława     "Jest światło i nieustający dzień tam, gdzie panuje miłość". ks. Tadeusz Olszański    

♦ Wiosenne porządki


Wiosna tuż tuż.

Dużymi krokami zbliża się wiosna. Wiosna to zdecydowanie wiosenne porządki.

Każdy z nas chciałby mieszkać w ładnej, czystej i estetycznej okolicy. W związku z powyższym zwracam się do wszystkich Mieszkańców Gminy Łososina Dolna oraz właścicieli i zarządców posesji z apelem o przystąpienie do wiosennych prac porządkowych mających na celu przywrócenie czystości i porządku na terenie naszej gminy oraz poprawę jej estetyki.

Wszyscy wiemy, że estetyczna posesja nie tylko cieszy oko jej właściciela, ale przede wszystkim poprawia nasz wizerunek. Wspólna i codzienna troska o czystość i porządek otoczenia oraz obiektów, z których korzystamy na co dzień służy nie tylko estetyce, ale też zdrowiu i dobremu samopoczuciu. Zadbajmy w miarę naszych możliwości o nasze budynki i zieleń wokół posesji. Zwracam się również z prośbą o :

  • oczyszczenie rowów (korytek ściekowych, przepustów drogowych);
  • pielęgnację drzew poprzez obcięcie konarów w pasach drogowych;
  • prace porządkowe polegające m.in. na pozamiataniu chodników przyległych do posesji.

Zróbmy wszystko, aby Gmina Łososina Dolna lśniła czystością i porządkiem, by stała się wzorem dla innych...

Nasza gmina posiada duże walory przyrodniczo – krajobrazowe, dlatego zwracam się do wszystkich Państwa z apelem o przestrzeganie i realizację powyższych zaleceń i wspólne dbanie o teren, którego wszyscy jesteśmy gospodarzami, pamiętając o tym, że nasze otoczenie świadczy o nas.

To od Nas zależy czy zdrowe i przyjazne będzie otaczające nas środowisko. Utrzymanie porządku wymaga zaangażowania wszystkich Mieszkańców.Zadbajmy wspólnie o wygląd Gminy Łososina Dolna

- naszej małej Ojczyzny!

 

Wójt Gminy

Stanisław Golonka

 

Wyswietlen: 1578556

Kontakt | Ważne telefony | Godziny pracy | Mapa serwisu
[IAP:69:STATS:0]