2018-02-19     Bettiny, Konrada, Mirosława     "Jest światło i nieustający dzień tam, gdzie panuje miłość". ks. Tadeusz Olszański    

♦ Zajęcia wakacyjne - fotorelacja

Upalne lato, ciepła woda i wakacyjna magia. Wspaniała frajda dla miłośników zabawy i odpoczynku. Jeżeli oczekujesz jeszcze odrobiny szaleństwa zapraszamy do Centrum Kultury, bo tutaj dopełnisz wakacyjnych marzeń.

Zajęcia warsztatowe dla różnych grup wiekowych budzą ogromne zainteresowanie. Laboratorium Młodego Naukowca, czyli chemiczne niespodzianki i od razu na sali robi się „wybuchowo”, bo uczestnicy lubią eksperymentować.

A może zaserwujemy przekąskę, więc warsztaty kulinarne w świetlicy w Łękach. Smaczne dania, wspaniała atmosfera i to coś, co łączy Panie ze Stowarzyszenia Kół Gospodyń Wiejskich.

Młodzi adepci lotnictwa też nie marnują czasu, wykonują latawce, które w niedługim czasie pofruną w przestworza. No i oczywiście malarstwo plenerowe - sztalugi, ołówki, farby akrylowe, płótno i jeszcze tylko trzeba znaleźć interesujący obiekt, a tych w naszej gminie nie brakuje.

A może taniec towarzyski, czasem warto znaleźć chwile i poszaleć na parkiecie, u nas to wciąż interesujący sposób na odreagowanie.

Jeżeli jesteście zainteresowani to zapraszamy, wakacje trwają

Wyswietlen: 1578594

Kontakt | Ważne telefony | Godziny pracy | Mapa serwisu
[IAP:69:STATS:0]