2018-02-21     Eleonory, Lenki, Kiejstuta     "Kochać to trwać w wierności i oddaniu". William Szekspir    

♦ Bal Jesienny w Przedszkolu "Bajkowa Kraina"

9.10.2017r. w Domu Weselnym „Pod Justem” odbył się Bal Jesienny organizowany przez przedszkole „Bajkowa Kraina” w Łososinie Dolnej, na którym uczestnicy balu mieli zaszczyt gościć wysokiej klasy artystę – muzyka, gwiazdę Disco Polo – KORDIANA.

W tym dniu dzieci były wyjątkowo grzeczne, gdyż podekscytowane czekały w swoich pięknych, jesiennych strojach na przyjazd artysty.

W końcu nadszedł ten moment, kiedy KORDIAN wszedł do sali - dzieci aż oniemiały z radości. Kiedy muzyk przywitał się z wszystkimi, na sali zapanowało wielkie poruszenie. Przedszkolaki miały dużo do powiedzenia. Zaśpiewały nawet piosenkę dla KORDIANA. Następnie muzyk opowiedział dzieciom o zawodzie piosenkarza, a potem zaśpiewał dla nas swoje piosenki, przy których wszyscy bawili się fantastycznie.

To było wielkie SHOW!


Widok dzieci tańczących i śpiewających wraz z KORDIANEM był fascynujący. Nie zabrakło również wspólnego poczęstunku, jak również wielu zabaw i konkursów, w których uczestniczył również gość specjalny.

KORDIAN jest wspaniałym muzykiem ale przede wszystkim człowiekiem o wielkim sercu, który podbił serca przedszkolaków – dzieci go pokochały.

Ten bal zdecydowanie na długo zapadnie w naszej pamięci. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, że mogliśmy gościć tak wybitnego artystę.

Katarzyna Zelek
pracownik przedszkola

 

Zapaszamy na fotorelację

Fotografia
Kinga Filipowska

 

Wyswietlen: 1580282

Kontakt | Ważne telefony | Godziny pracy | Mapa serwisu
[IAP:69:STATS:0]