2018-01-17     Antoniego, Henryki, Mariana     "Gdy traktujemy nasze istnienie jako zadanie, jest ono zawsze do zniesienia" - Marie von Ebner-Eschenbach    

♦ "Pofrunąć w przestworza"

Stowarzyszenie „Dolina Inicjatyw” działające przy Centrum Kultury w Łososinie Dolnej otrzymało dofinansowanie z Fundacji BGK im. J.K. Steczkowskiego w programie „Na dobry początek” na zadanie pn. „Pofrunąć w przestworza”.

Projekt ma na celu rozwijanie szeroko pojętej sprawności intelektualnej, kreatywności oraz rozbudzanie ciekawości związanej z modelarstwem. Nasza gmina może poszczycić się tym, że posiada takie zasoby jak lotnisko Aeroklubu Podhalańskiego, które stwarza idealne warunki do zaszczepienia pasji modelarstwa, lotnictwa. Warsztaty modelarskie, zgłębianie tajników budowy maszyn, aerodynamika, to tylko niektóre elementy spośród założeń wynikających z projektu.

 

Projekt „Pofrunąć w przestworza” skierowany jest do dzieci z terenu gminy Łososina Dolna i będzie realizowany w Centrum Kultury i Promocji Gminy Łososina Dolna. Warsztaty będzie prowadził wykwalifikowany trener, pasjonata modelarstwa, budowy maszyn lotniczych, na co dzień pracujący w Aeroklubie Podhalańskim w Łososinie Dolnej.

Termin zgłaszania dzieci do udziału w projekcie upływa 15 stycznia 2018r, zapisy można dokonywać osobiście w Centrum Kultury (pokój 208- II piętro) lub telefonicznie 18 4448078 (w godz. 12:00-20:00) Ilość miejsc ograniczona.

Zapraszamy do udziału w projekcie!

 

Wyswietlen: 1548017

Kontakt | Ważne telefony | Godziny pracy | Mapa serwisu
[IAP:69:STATS:0]