2018-02-19     Bettiny, Konrada, Mirosława     "Jest światło i nieustający dzień tam, gdzie panuje miłość". ks. Tadeusz Olszański    

♦ "Za wielkie serce i mądre rady"

„Babci i dziadka, przyznać to trzeba, każdemu dziecku w życiu potrzeba. Znana to para, bardzo kochana.Przez wszystkie dzieci jest szanowana.”

Mimo, że luty jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych chwil, są takie dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych Kochanych Babć i Dziadków.

W dniu 1.02.2018r. w Szkole Podstawowej w Łososinie Dolnej im. Jana Pawła II także świętowano z Dziadkami.

Uczniowie z klasy 0a i 0b  z pomocą wychowawczyń p. Sylwii Dziedzic, p. Pauliny Mlostek i p. Ewy Pasionek przygotowali akademię.

Dzieci śpiewały piosenki, tańczyły i recytowały wierszyki. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a Goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.

Uśmiechu Dziadkom dodatkowo dostarczyli swoim występem starsi uczniowie w humorystycznej scence, a także Grupa Kolędnicza i Zespół wokalno-instrumentalny z uczniami klas IIIa i IIIb, przygotowane przez p. Zdzisławę Wolińską.  Występy dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Kolejną niespodzianką dla naszych gości były słodkości wręczone po występie.

 

Po części oficjalnej niecodzienni Goście zostali zaproszeni na kawę, herbatę i słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców z Rady Rodziców. Spotkanie przebiegło w miłej i serdecznej atmosferze.

Wszystkim Babciom i Dziadkom raz jeszcze życzymy

dużo zdrowia i wszystkiego najlepszego.

 

Za zaangażowanie wszystkim bardzo dziękujemy.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Wyswietlen: 1578606

Kontakt | Ważne telefony | Godziny pracy | Mapa serwisu
[IAP:69:STATS:0]