2014-12-21     Honoraty, Seweryny, Tomasza     Radosnych i pełnych ciepła rodzinnego Świąt Narodzin Chrystusa, oraz dużo szczęścia i pomyślności w Nowym Roku 2014 - życzą wszystkim uczestnicy projektu -"Interaktywna Polska"    

Gratulujemy!

- Laureaci konkursów

GRATULUJEMY DZIECIOM PRZYSZŁOŚCI

Człowiek – najlepsza inwestycja

W miesiącach listopad i grudzień  we wszystkich szkołach podstawowych na terenie Gminy Łososina Dolna przeprowadzono  następujące konkursy w ramach projektu „Dzieci przyszłości”:

ü  „Ścisły umysł” – tytuł „Najlepszy ścisły umysł” oraz „Mistrz klawiatury”

ü  „Przyjaciel przyrody” – kółko przyrodnicze

ü  „Ja też potrafię” – zajęcia wyrównawcze z matematyki

Tematyką konkursu ze „Ścisłego umysłu” były zagadnienia matematyczno-informatyczne oraz znajomość  programu Mistrz klawiatury. Test konkursowy z zajęć „Przyjaciel przyrody” zawierał pytania dotyczące odwiedzanych miejsc podczas wszystkich wycieczek. Konkurs z zajęć „Ja też potrafię” składał się z trzech etapów: Mistrz tabliczki mnożenia, Mistrz dodawania i odejmowania, Mistrz rozwiązywania prostych zadań tekstowych.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

LAUREACI KONKURSÓW

Ścisły umysł Najlepszy ścisły umysł

Szkoła Podstawowa

Laureaci

ZSPG Łososina Dolna

Karol Czepiel

SP Michalczowa

Konrad Bugajski

SP Rąbkowa

Agnieszka Peciak

SP Rojówka

Mikołaj Hila

SP Stańkowa

Rafał Kołodziej

SP Tabaszowa

Anna Wójcik, Patrycja Prusak

SP Tęgoborze

Marcin Gajda

SP Witowice Dolne

Patrycja Lebda

SP Żbikowice

Dawid Sromek

 

Ścisły umysł Mistrz klawiatury

Szkoła Podstawowa

Laureaci

ZSPG Łososina Dolna

Aleksandra Witek

SP Michalczowa

Konrad Bugajski

SP Rąbkowa

Eliza Żelazko

SP Rojówka

Karol Oleksy

SP Stańkowa

Edyta Filipek

SP Tabaszowa

Anna Wójcik, Patrycja Prusak

SP Tęgoborze

Aleksandra Prusak

SP Witowice Dolne

Barbara Wojtarowicz

SP Żbikowice

Stach Krzysztof

 

Przyjaciel przyrody

Szkoła Podstawowa

Laureaci

ZSPG Łososina Dolna

Karol Czepiel

SP Michalczowa

Maciej Łuszczewski

SP Rąbkowa

Joanna Karpiel

SP Rojówka

Mikołaj Hila

SP Stańkowa

Edyta Filipek

SP Tabaszowa

Anna Wójcik

SP Tęgoborze

Gabriela Prusak

SP Witowice Dolne

Grzegorz Słowiński

SP Żbikowice

Maksym Bodziony

 

Ja też potrafię I-III

Szkoła Podstawowa

Laureaci

ZSPG Łososina Dolna

Patryk Prusak

SP Michalczowa

Wiktoria Hajduk

SP Rąbkowa

Tomasz Rzemiński

SP Rojówka

Alicja Fedko

SP Stańkowa

Krystian Serafin

SP Tabaszowa

Rafał Czepiel

SP Tęgoborze

Kinga Kasprzyk

SP Witowice Dolne

Marcin Tucznio

SP Żbikowice

Radosław Piwowar

 

Ja też potrafię IV-VI

Szkoła Podstawowa

Laureaci

ZSPG Łososina Dolna

Marcin Ciastoń

SP Michalczowa

Piotr Filipek

SP Rąbkowa

Paweł Fedko

SP Rojówka

Paulina Hila

SP Stańkowa

Robert Bednarek

SP Tabaszowa

Rafał Hajduga

SP Tęgoborze

Franciszek Pajor

SP Witowice Dolne

Agnieszka Ciarach

SP Żbikowice

Maria Cepiga

 

Gratulujemy!!!

 

Wyswietlen: 557195

Kontakt | Ważne telefony | Godziny pracy | Mapa serwisu
[IAP:69:STATS:0]