Kolejne nabory wniosków

Szanowni Państwo,
Członkowie i Sympatycy Stowarzyszenia „Na Śliwkowym Szlaku”

 

Kolejne nabory wniosków – terminy

Stowarzyszenie ''Na Śliwkowym Szlaku'' informuje, iż dla zaplanowanych kolejnych naborów wniosków w ramach poddziałania ''Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność'' objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020 dla przedsięwzięć:

zostaje zachowany termin 11 - 25.01.2022 r.

Najpóźniej 14 dni przed rozpoczęciem planowanego naboru na stronie LGD pojawi się dokumentacja aplikacyjna.

Wszelkich informacji dotyczących naboru udziela biuro Stowarzyszenia: tel. 14 68 44 549, 603 309 116, e- mail: biuro@nasliwkowymszlaku.pl Informujemy, iż istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnego doradztwa przez potencjalnych Wnioskodawców w/w naborów wniosków o przyznanie pomocy. W związku z sytuacją epidemiologiczną zapraszamy do skorzystania z doradztwa w formie konsultacji telefonicznych, tel. 14 68 44 549, 603 309 116.
 

  • Tworzenie przedsiębiorstw, w szczególności z zakresu branży turystycznej, rekreacyjnej i małego przetwórstwa (2.1.1)
  • Rozwój przedsiębiorstw, w szczególności z zakresu branży turystycznej, rekreacyjnej i małego przetwórstwa (2.1.2)

 

Stowarzyszenie „Na śliwkowym Szlaku” zaprasza na spotkania informacyjne dotyczące naborów

Stowarzyszenie ''Na Śliwkowym Szlaku'' informuje, iż w związku z planowanymi w I kwartale 2022 roku naborami wniosków zorganizowane zostały spotkania informacyjno - konsultacyjne dla mieszkańców obszaru Śliwkowego Szlaku oraz potencjalnych beneficjentów zainteresowanych pozyskiwaniem dotacji na realizację zadań w ramach poddziałania ''Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność'' objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

W związku z trwającą sytuacją epidemiologiczną spotkania odbywać się będą w formie spotkań indywidualnych, tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym pod nr tel. 14 68 44 549 lub mailowym biuro@nasliwkowymszlaku.pl. Przewidziany czas jednego spotkania to 30 min. Więcej informacji o spotkaniach informacyjno - konsultacyjnych udziela biuro Stowarzyszenia ''Na Śliwkowym Szlaku''. Szkolenia są bezpłatne, a szczegółowy harmonogram spotkań wraz z ich tematyką znajduje się poniżej. W związku ze specyfiką działalności Stowarzyszenia terminy i miejsca spotkań mogą ulec zmianie. Prosimy o sprawdzanie bieżących informacji dotyczących spotkania.

Harmonogram spotkań informacyjno - konsultacyjnych w 2022 roku:
 

Lp. Tematyka Data Godzina Miejsce Gmina
1. Nabory wniosków w ramach poddziałania ''Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność'' objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020 4 stycznia 2022 r. 10.00 - 15.00 Biuro Stowarzyszenia ''Na Śliwkowym Szlaku'' Iwkowa