VII Turniej o Puchar Wójta Gminy

VII Turniej o Puchar Wójta Gminy Łososina Dolna zakończony!

Dnia 20 lipca 2018 roku po miesiącu rozgrywek, 7 kolejką zakończyła się VII edycja Turniej O Puchar Wójta Gminy Łososina Dolna na Orliku w Tęgoborzy.

W turnieju wzięło udział 7 drużyn. Party Team z Łososiny Dolnej, Hiq Studio z Nowego Sącza, GreenpowerNS z Chomranic, Footbal Tęgoborze z Tęgoborzy, Tęgoborze z Tęgoborzy, Andiamo Name z Zabełcza, Łosoś Team z Łososiny Dolnej.

Poziom turnieju był bardzo wysoki, drużyny były dobrze przygotowane technicznie, taktycznie oraz wydolnościowo.

Zwycięzcą turnieju okazała się drużyna Party Team.

Hiq studio musiało zadowolić się II miejscem.

Drużyna GreenpowerNS w tym roku zadebiutowała w naszej lidze, ale dobrą równą grą wywalczyła sobie III miejsce w końcowej klasyfikacji turnieju.

Po zakończonym turnieju trzy pierwsze drużyny otrzymały puchary, nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. W imieniu swoim i Pana Wójta Stanisława Golonki chcę podziękować za walkę i grę fair-play do samego końca.

DZIĘKUJEMY wszystkim drużynom za udział w turnieju, panu sędziemu Andrzejowi Gomułce z OZPN Nowy Sącz za umiejętne sędziowanie oraz kibicom za doping.

Zapraszamy wszystkich za rok na VIII edycję. Ze swojej strony dziękuję Panu Wójtowi Stanisławowi Golonce za patronat i pomoc w realizacji turnieju.

Wyniki meczów, tabele oraz inne informacje dotyczące przebiegu turnieju dostępne na stronie internetowej www.orliktegoborze.futbolowo.pl

Końcowa klasyfikacja drużyn:

miejsce 1) Party Team            16 punktów
miejsce 2) Hiq Studio              15 punktów
miejsce 3) Greenpowerns         9 punktów

miejsce 4) Footbal Tęgoborze       8 punktów
miejsce 5) Tęgoborze                   5 punktów
miejsce 6) Andiamo Name            5 punktów
miejsce 7) Łosoś Team                 1 punkt

mgr Łukasz Bołoz  - animator sportu na Orliku w Tęgoborzy.

GALERIA