III Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy - Zakończony!

Po miesięcznych rozgrywkach i rozegraniu kilkudziesięciu meczy zakończył się III Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy Łososina Dolna.

Poziom był bardzo wysoki zawodnicy dobrze przygotowani technicznie, taktycznie i przede wszystkim wydolnościowo. Ostateczna klasyfikacja miejsc wyglądała następująco:

  1. Adrian Mróz
  2. Wiesław Gaik
  3. Paweł Świderski
  4. Sławek Sromek
  5. Maciek Kozak
  6. Artur Bajda
  7. Arek Sromek
  8. Tomasz Kosakowski
  9. Paweł Liszka

Wyniki meczów i tabele dostępne na stronie internetowej http://orliktegoborze.futbolowo.pl/ w zakładce III Turniej Tenisa Ziemnego.

W turnieju wzięło udział dziewięciu zawodników. W I rundzie zawodnicy zostali podzieleni na trzy grupy po trzy osoby z tych grupy wyszło po dwóch zawodników.

Grupa spadkowa rozegrała mecze o końcowe lokaty turnieju.

W II rundzie zwycięzcy grup podzieleni zostali w wyniku losowania na dwie grupy po trzy osoby. Z drugiej rundy wyszło tylko czterech zawodników.

Dalej rozgrywka toczyła się pucharowo, czyli przegrany zawodnik odpadał wygrany szedł dalej. Tak oto w półfinale spotkał się Wiesław Gaik ze Sławomirem Sromkiem oraz Paweł Świderski z Adrianem Mrozem.

Do finału trafiła dwójka finalistów z tamtego roku Adrian Mróz i Wiesław Gaik.

W finale pewnie wygrał Adrian Mróz 2:0 (6:0, 6:2). Mecz o trzecie miejsce odbył się pomiędzy Pawłem Świderskim a Sławkiem Sromkiem, zwycięzcą tego meczu okazał się Paweł Świderski. Czwartym miejscem musiał zadowolić się Sławek Sromek.

Po zakończonym Turnieju zawodnicy otrzymali puchary, nagrody oraz pamiątkowe dyplomy.  Dziękuję zawodnikom za walkę i grę fair-play do samego końca. Trzeba przyznać, że warunki były niejednokrotnie ciężkie. Upał, który towarzyszył nam przez kilka tygodni wymagał od zawodników dużo sił i samozaparcia.

W imieniu Pana Wójta DZIĘKUJEMY wszystkim zawodnikom za udział w turnieju i zapraszamy za rok. Ze swojej strony dziękuję Panu Wójtowi Stanisławowi Golonce za patronat i pomoc w realizacji turnieju.

Pozdrawiam - Łukasz Bołoz - animator sportu na Orliku w Tęgoborzy.

GALERIA