VIII Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Łososina Dolna - zakończony!!

Dnia 12.07.2019 roku po trzy tygodniowych rozgrywkach, piątą kolejką zakończyła się VIII edycja Turniej O Puchar Wójta Gminy Łososina Dolna na Orliku w Tęgoborzy. W turnieju wzięło udział 6 drużyn. Party Team z Łososiny Dolnej, Hiq Studio z Nowego Sącza, Footbal Tęgoborze z Tęgoborzy, No Name z Tęgoborzy, Bezimienni z Tęgoborzy, Łosoś Team z Łososiny Dolnej.

Poziom turnieju był bardzo wysoki, drużyny dobrze przygotowane technicznie, taktycznie oraz wydolnościowo. Zwycięzcą turnieju okazała się kolejny raz drużyna Party Team. Drużyna Bezimiennych miała tyle samo punktów co Party Team ale bilans bramkowy zadecydował o zajęciu drugiego miejsca. Łosoś Team musiał zadowolić się III miejscem w końcowej klasyfikacji turnieju. Po zakończonym turnieju trzy pierwsze drużyny otrzymały puchary, nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. W imieniu swoim oraz Pana Wójta mgr Andrzeja Romanka, który pojawił się na rozdaniu  chcę podziękować za walkę i grę fair-play w całym turnieju.

DZIĘKUJEMY wszystkim drużynom za udział w turnieju, panu sędziemu Andrzejowi Gomułce z OZPN Nowy Sącz za umiejętne sędziowanie oraz kibicom za doping, zapraszamy wszystkich za rok na IX edycję. Ze swojej strony dziękuję Panu Wójtowi mgr Andrzejowi Romankowi za patronat i pomoc w realizacji turnieju. Wyniki meczów, tabele oraz inne informacje dotyczące przebiegu turnieju dostępne na stronie internetowej www.orliktegoborze.futbolowo.pl 

 mgr Łukasz Bołoz - animator sportu na Orliku w Tęgoborzy

Końcowa klasyfikacja drużyn:

miejsce 1) Party Team                          13 punktów
miejsce 2) Bezimienni                          13 punktów
miejsce 3) Łosoś Team                           9 punktów
miejsce 4) Hiq Studio                             6 punktów
miejsce 5) No Name                               0 punktów
miejsce 6) Footbal Tęgoborze                0 punktów
 

 

GALERIA