Mieszkańcy Michalczowej cieszą się z nowych pomieszczeń dla przedszkolaków

W Szkole Podstawowej w Michalczowej przygotowano dwie nowe sale dla najmłodszych Mieszkańców naszej Gminy. Maluchy cieszą się i bawią w pięknych pomieszczeniach.

W salach oddziału przedszkolnego i świetlicy szkolnej zostały wykonane następujące prace:

  • na posadzce zostały położone antypoślizgowe panele podłogowe, około 140 m2,
  • na ścianie położono kolorową fototapetę,
  • zamontowano taśmy antypoślizgowe na schodach,
  • zakupiono dywan do sali oddziału przedszkolnego, regał na zabawki oraz meble do klasy I.

Całkowita wartość inwestycji, w tym zakupionych zabawek i urządzeń wynosi: 10.682,00 zł.

Rodzice zakupili nowe zabawki i urządzenia: zestawy klocków, leżaki, stół do gry zręcznościowej –„Cymbergaj”, stół do gry zręcznościowej – „Piłkarzyki”, gry planszowe, układanki dydaktyczne, zestawy do zabawy i nauki logicznego myślenia. Nadto kupili krzewy, korę, matę i wykonali klomb wokół figurki przed szkołą. Wszystkie zadania zostały wykonane społecznie przez Rodziców.

Za szczególne zaangażowanie dziękujemy: Monice Hajduk - Radnej Rady Gminy, Krzysztofowi i Justynie Prusak,  Ewelinie Nowak z mężem, Piotrowi Sołtys oraz pracownikom obsługi szkoły.

Również w miesiącu sierpniu br. wykonano remont sanitariatów na kwotę 8.500,00 zł. Środki udało się pozyskać z wynajmu pomieszczeń w okresie wakacyjnym na potrzeby organizowanych rekolekcji oazowych.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w pozyskanie środków finansowych, poprzez organizację loterii fantowej na „Przeglądzie Folkloru Sądecczyzny”, indywidualne wpłaty na rzecz Rady Rodziców oraz wkład pracy na rzecz szkoły. Dziękujemy za dużą pomoc i zaangażowanie, której efekty Państwu prezentujemy. To pokazuje, że dzięki współpracy Gminy oraz Mieszkańców możemy zrobić znacznie więcej dla naszych najbliższych. DZIĘKUJEMY!

Dyrektor Szkoły mgr Stanisław Zelek dziękuje również Wójtowi Gminy za finansowe wsparcie i dobre słowo tak ważne w działalności dla dobra dzieci, młodzieży i Mieszkańców.

- Taka postawa Rodziców i władz Gminy buduje oraz jest przykładem jak wiele można zrobić dla dobra dzieci i Mieszkańców tworząc dobrą, przyjazną atmosferę – podkreśla Dyrektor Szkoły.

GALERIA