Urząd Gminy w Łososinie Dolnej zdezynfekowany!

W trosce o bezpieczeństwo Mieszkańców oraz Pracowników urzędu, Ochotnicza Straż Pożarna w Łososinie Dolnej przeprowadziła w dniu 13 lipca 2020 r. (poniedziałek) dezynfekcję pomieszczeń urzędu.

 

Bardzo dziękujemy Druhom z OSP Łososina Dolna za okazaną pomoc.

 

Przypominamy, iż nadal obowiązuje zaostrzenie zasad bezpieczeństwa w związku z koronawirusem!

Niestety, z uwagi na konieczność kwarantanny obsługa personalna urzędu została znacznie ograniczona. Podobnie sytuacja kształtuje się w naszym Ośrodku Pomocy Społecznej.

Prosimy o wyrozumiałość.

Kontakt z Urzędem Gminy jest możliwy tylko telefonicznie lub mailowo. W sytuacjach pilnych, szczególnie w sprawach akt stanu cywilnego, w których konieczny będzie osobisty kontakt z pracownikiem Urzędu Gminy, obsługa będzie możliwa po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się z pracownikiem merytorycznym.

1. Wszelkie druki i wnioski dostępne są pod linkiem https://www.lososina.pl/pl/291/0/druki-i-formularze-do-pobrania.html

 

2. Przedsiębiorcy posiadający „profil zaufany”, podpis elektroniczny  lub bankowość elektroniczną, sprawy związane z rejestracją działalności, zmianami, zawieszeniem, wznowieniem i wykreśleniem działalności mogą załatwiać bezpośrednio na stronie: https://prod.ceidg.gov.pl.

 

3. Informację o założeniu profilu zaufanego można uzyskać na stronie https://www.gov.pl/web/gov/zaloz-profil-zaufany.

 

4. Przypominamy także, że wpłaty z tytułu podatków, opłat za odpady komunalne należy dokonywać na indywidualne rachunki bankowe podane na decyzjach i zawiadomieniach w sprawie określenia ich wysokości.

GALERIA