Przejdź do stopki

VI Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy Łososina Dolna Zakończony!

wyświetleń: 173

Treść

Dnia 17.10.2021 roku po dwóch miesiącach rozgrywek i rozegraniu kilkudziesięciu meczów zakończył się VI Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy Łososina Dolna.

W tegorocznym turnieju zostało zgłoszonych 10 zawodników, niestety 3 osoby zrezygnowały z uczestnictwa z powodu kontuzji. Do zmagań turniejowych przystąpiło 7 zawodników: Tomek Kosakowski, Marcin Jabłoński, Bartek Kosecki, Jakub Ziółkowski, Paweł Liszka, Łukasz Salabura, Jakub Miś.

W I rundzie turnieju zawodnicy rozegrali swoje mecze w grupie każdy z każdym. Po rozegraniu I rundy wyłoniona została najlepsza czwórka finalistów. Do finałów trafili  zawodnicy: Bartek Kosecki, Tomek Kosakowski, Jakub Miś oraz Marcin Jabłoński.  W tym roku inaczej niż zwykle grupa finałowa rozegrała swoje mecze także systemem każdy z każdym. Po rozegraniu wszystkich meczów grupy finałowej zostały podliczone punkty zdobyte w rozgrywkach. Zwycięzcą turnieju okazał się po raz kolejny Bartek Kosecki, II miejsce wywalczył Marcin Jabłoński, III miejsce zajął Jakub Miś, natomiast IV miejscem musiał zadowolić się Tomek Kosakowski.

Po zakończeniu turnieju rozdane zostały pamiątkowe nagrody, statuetki oraz dyplomy.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za czas poświęcony na rozegranie meczów oraz za walkę i grę fair-play do samego końca.

Serdecznie zapraszamy za rok na kolejną VII edycję imprezy.