I po feriach..

Ferie zimowe już za nami. Dla wszystkich, którzy nie wyjechali na ferie, Centrum Kultury przygotowało program wypełniony wieloma ciekawymi zajęciami.

Jak co roku w Centrum Kultury czekała na dzieci, młodzież i dorosłych cała moc atrakcji. Nie było miejsca na nudę, bowiem feryjny program imprez i zajęć wypełniony był bogatym repertuarem i wieloma wydarzeniami: rozrywkowymi, artystycznymi, edukacyjnymi i specjalistycznymi.

Prelekcje na temat zdrowego odżywiania, ćwiczenia relaksacyjne „Zdrowy kręgosłup”, zajęcia artystyczne, decoupage, nauka gry na instrumentach, zumba, fitness, taniec, turniej tenisa stołowego, spotkanie z bajką, warsztaty robotyki, warsztaty ceramiki, warsztaty modelarskie i kolejna edycja Talent Start

Talent Start co roku wyłania nowych, nieśmiałych, utalentowanych artystów i stwarza im możliwość rozwoju i debiutu na małej scenie. Pierwszym etapem było przesłuchanie wykonawców w różnych kategoriach, a następnie koncert finałowy laureatów, którzy przełamali stres i wystąpili po raz pierwszy przed publicznością. 

Analizując opinię odwiedzających Centrum Kultury, co roku rozszerzamy wachlarz wydarzeń artystycznych, aby każdy mógł znaleźć interesującą go dziedzinę. Równocześnie zapraszamy do udziału w zajęciach cyklicznych, czekamy na Was z różnorodnymi działaniami animacyjnymi, tanecznymi, artystycznymi, które odbywają się w naszej placówce.

Zapraszamy na fotorelację z ferii 2018.

GALERIA