II Turniej Tenisa Ziemnego DEBLA o Puchar Wójta Gminy Łososina Dolna Zakończony!

Dnia 18 października 2019 roku po miesięcznych rozgrywkach zakończył się II Turniej Tenisa Ziemnego DEBLA o Puchar Wójta Gminy Łososina Dolna.

W turnieju wzięło udział 5 par, czyli 10 zawodników.

1) Paweł Liszka - 2) Bartek Kosecki 

3) Michał Popek - 4) Jan Dudek 

5) Wiesław Gaik - 6) Sławek Sromek         

7) Paweł Świderski - 8) Artur Bajda                

9) Tomek Kosakowski - 10) Konrad Brdej      

W I rundzie zawodnicy rozegrali mecze w grupie każdy z każdym. W drugiej rundzie dwie najlepsze drużyny S. Sromek, W. Gaik oraz P. Świderski, A. Bajda wyszły z grupy bezpośrednio do finału, reszta rozegrała mecz o III i IV miejsce  P. Liszka, B. Kosecki, T. Kosakowski, K. Brdej. W kilkugodzinnym finale turniej wygrała para Świderski, Bajda natomiast Sromek oraz Gaik musieli zadowolić się II miejscem. Mecz o trzecie miejsce wygrała para Kosakowski, Brdej. Czwartym miejscem musiała zadowolić się para Liszka, Kosecki, natomiast V miejsce zajęła para Popek, Dudek.      

style="height:100%; width:100%" />

Po zakończonym Turnieju zawodnicy otrzymali statuetki, nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Dziękuję zawodnikom za walkę i grę fair-play do samego końca.

W imieniu Pana Wójta DZIĘKUJEMY wszystkim zawodnikom za udział w tegorocznych dwóch dużych turniejach TENISA ZIEMNEGO na Orliku w Tęgoborzy.

Ze swojej strony dziękuję Panu Wójtowi mgr Andrzejowi Romankowi za patronat i pomoc w realizacji turnieju.
Wszystkie wyniki meczów oraz dodatkowe informacje z przebiegu rozegranych w tym roku turniejów na stronie internetowej ( www.orliktegoborze.futbolowo.pl ).


Pozdrawiam mgr Łukasz Bołoz animator sportu na Orliku w Tęgoborzy.

/>

ZAPRASZAMY ZA ROK.