Kwietniowe spotkanie Klubu "Po lekcjach"

W czwartek, 5 kwietnia 2018 r., odbyło się trzecie spotkanie Klubu Nauczyciela „Po lekcjach”. Tradycyjnie nauczycieli powitała Pani Dyrektor CKiP Monika Sowa i Irena Pławiak. Na scenie zaprezentował się, zaproszony na to spotkanie Kabaret BELFER z Korzennej.

Są to członkowie Stowarzyszenia Emerytowanych Nauczycieli, które w tym roku obchodziło swoje 10 urodziny. W swoich szeregach skupiają głównie nauczycieli z gminy Korzenna ale także z Nowego i Starego Sącza. W swoim repertuarze zaprezentowali skecze, które w humorystyczny sposób podchodziły do wad i zalet wieku dojrzałego ale także poruszały tematy obyczajowe. Wystąpili: Maria Marcinowska, Krystyna Kankowska, Stefania Turek, Bogumiła Małyk, Małgorzata Janusz i Józef Uryga.

Pani Barbara Grzyb zachęciła do czytania poezji księdza Jana Twardowskiego. Zaprezentowała wiersz „Sprawiedliwość” z tomiku „Bóg prosi o miłość” i fragment z książki „Myśli na każdy dzień”. Miłą niespodzianką była  obecność Pani Jadwigi Marzec wraz z mężem. Pani Jadwiga jest mieszkanką Chełmca, pisze wiersze, fraszki i opowiadania dla dzieci. Jest członkiem SKL i TPSP w Nowym Sączu.

Zapraszamy na czwarte spotkanie 10 maja o godz. 17.00 w CKiP w Łososinie Dolnej.

ZAPRASZAMY NA FOTORELACJĘ ZE SPOTKANIA.

GALERIA